20.4.12

Haul zakupowy
Mgiełka do ciała z claire´s "Do you love me". Nie zawiera alkoholu. Ma śliczny słodki jednak nie mulący zapach. Pojemność to 130 ml. Cena 4.95€ Nowość od KIKO limitowana edycja CITY SUMMER letnia zaopatrzyła się miedzy innymi w takie metaliczne lakiery DUO-CHROME. W buteleczce kolor jest złoto- zielony jednak na paznokciu daje efekt kolorystyczny starego złota. Jestem w kolorze 395. Dla zainteresowanych juz dostępny w sprzedaży również w moim sklepiku :) Cena 4.9€


 Kolejny zakup w KIKO to dwa eyelinery w promocyjnej cenie 3.9€. Srebrno brokatowy i biały z połyskiem. Mam nadzieje stworzyć przy ich pomocy nowe fajne makijaże:)


                                                         A tak prezentują się swatche

 Ostatnimi produktami są produkty essence. Bardzo lobię ta markę za niskie ceny które idą w parze z równie dobra jakością. Lakier z serii NUDE GLAM kosztował 1.49€ Eyeliner w żelu: 3.75€, Pędzelek kuleczka na która polowałam bo wieczne braki cena 1.99€  oraz kredka do konturowania ust LIPLINER w kolorze07 cute pink, ciesze się z powodu jej kupna, ponieważ już od dawna szukałam czegoś w kolorze moich ust , nie jest za twarda i ładnie się rozciera cena 1.49€Te lakiery poniżej to tylko zapowiedz tego co dla Was szykuje ale ciii narazie to mala tajemnica:)